Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców na rok szkolny 2019/2020

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI I UCZNIAMI

rok szkolny 2019/2020

LP.

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

DLA RODZICÓW

DLA UCZNIÓW

1

Pedagog i logopeda Olga Stępień

 

 

Wtorek

10:25-11:55

Czwartek

14:15-15:30

2

 

Barbara Szkudlarek

(wychowawca gr. „0”)

 

Środa

11:25-12:10

 

3

Katarzyna Pacholska

 (wychowawca klasa I)

 

Poniedziałek

11:25-12:10

 

4

Anna Rogalska

(wychowawca klasy II, nauczyciel informatyki)

 

Poniedziałek

12:10-12:30

Wtorek

12:10-12:30

 

 

5

 

Joanna Moskal

(nauczyciel wspomagający w kl. II)

Środa

11:25-12:10

 

6

Anna Cieleń

(wychowawca klasy III, nauczyciel plastyki)

 

Poniedziałek

12:10-12:30

Czwartek

12:10-12:30

8

 

 

Patrycja Przychocka

(wychowawca klasy V, nauczyciel                      j. polskiego)

Piątek

9:35-10:20

Poniedziałek

12:10-12:30

9

Beata Oczyńska – Stettler

(wychowawca klasy VIa, nauczyciel muzyki)

 

Poniedziałek

9:35-10:20

Środa

12:30-13:10

10

Magdalena Krzyżanowska

(wychowawca klasy VIb, nauczyciel j.angielskiego,)

Środa

12:10-12:30

Czwartek

12:10-12:30

 

11

Kamilla Pilarska

(nauczyciel wspomagający, nauczyciel przyrody)

Wtorek

10:30-11:15

Wtorek

12:10-12:30

 

12

Dorota Witold

(nauczyciel religii i geografii)

 

Poniedziałek

12:10-12:30

Piątek

12:10-12:30

 

13

Kinga Asmus-Kożuszek

(wychowawca klasy VIII, nauczyciel matematyki)

Środa

12:10-12:30

Czwartek

12:10-12:30

 

14

Renata Stankiewicz

(wychowawca klasy IV i nauczyciel w-f)

 

Poniedziałek

12:10-12:30

 

Wtorek

12:10-12:30

 

15

Magdalen Łagun

(nauczyciel j. polskiego)

 

Wtorek

9:35-10:20

Poniedziałek

12:10-12:30

 

16

Hanna Jastrzębska-Plewa

(nauczyciel historii)

 

Środa

12:10-12:30

Wtorek

12:10-12:30

 

17

Agnieszka Czerwińska-Rożałow

(wychowawca klasy VII, nauczyciel biologii i chemii)

 

Wtorek

8:35-9:20

Czwartek

13:25-14:00

 

18

Grzegorz Pruban

(nauczyciel fizyki)

Wtorek

9:20-9:35

Czwartek

9:20-9:35

 

19

Karolina Mucha

(nauczyciel j. niemieckiego)

Wtorek

11:15-11:25

Piątek

8:25-8:35

 

20

Tomasz Bąk

(nauczyciel wos)

Poniedziałek

8:25-8:35

Poniedziałek

8:25-8:35

 

21

Bożena Gaweł

(nauczyciel techniki i EDB, pedagog)

Środa

7:40-10:20

Środa

7:40-10:20

22

Martyna Wojtkowska

(wychowawca gr. Przedszkolnej)

Czwartek

12:40-13:00

 

 

 

**Jesteś tutaj: **Home Harmonogram konsultacji