Uczennica naszej szkoły w finale XXVI Dziecięcego Konkursu „O złotą nutkę” w CK Muza w Lubinie

W dniach 29-30.05.2019 w CK Muza w Lubinie miały miejsce przesłuchania do XXVI Dziecięcego Konkursu „O złotą nutkę”. W ciągu dwóch dni na scenie lubińskiej Muzy zaprezentowało się 62 wokalistów z całego powiatu. Występy uczestników oceniało jury w składzie: Anna Łukaszów,- wokalistka, Andrzej Kargol – muzyk i Rafał Ratajczak- wokalista, muzyk i animator kultury.

Poziom przesłuchań był jak zwykle bardzo wysoki. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Szumlańska w kat. starszej, która wystąpiła w piosence Eldorado oraz Maja Pacholska w kat. młodszej w piosence Drzwi do kariery.

Do ścisłego finału, który miał miejsce 2 czerwca, przeszło 15 wokalistów, a wśród nich debiutująca na muzycznej scenie uczennica klasy pierwszej- Alicja Ryniec w przepięknej piosence pt. „Z liściem na trzy czwarte”. Alicja zdobyła wyróżnienie w kat. młodszej, serdecznie gratulujemy nagrody i cudownego występu.

Wszystkim naszym wokalistkom życzymy dalszych sukcesów oraz radości jaką daje śpiewanie.

 

**Jesteś tutaj: **Home Aktualności Rok szkolny 2017-2018 Uczennica naszej szkoły w finale XXVI Dziecięcego Konkursu „O złotą nutkę” w CK Muza w Lubinie