**Błąd**
  • **Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]**: **Dla folderu galerii obrazów foto/2009-2010/klasa1/czytelnik oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.**

Pasowanie na czytelnika w naszej bibliotece

**Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]**: **Dla folderu galerii obrazów foto/2009-2010/klasa1/czytelnik oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.**

Pasowanie na czytelnika w naszej bibliotece

22.02.2010r nasi pierwszoklasiści zostali uroczyście „Pasowani na Czytelnika”.
W bibliotece uczniów przywitały postaci bajkowe, które przybliżyły dzieciom fragmenty popularnych i lubianych utworów dla dzieci. Głosu bohaterom bajek i baśni udzieliły uczennice z Klubu Miłośników Książek: Iza Kregulecka, Kamila Partyńska i Paulina Szułczyńska.
Uczniowie klasy pierwszej zdali pomyślnie egzamin ze znajomości znanych baśni i bajek oraz zostali zapoznani regulaminem biblioteki szkolnej.
W drugiej części uroczystości pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, w którym uroczyście obiecali: szanować książki i przestrzegać obowiązków czytelnika.
Na pamiątkę tej uroczystości uczniowie dostali w prezencie książkę do swojej domowej biblioteczki oraz pamiątkowy dyplom do klasy.

Nie zapominamy o naszych skrzydlatych przyjaciołach.
Pomagamy ptakom przetrwać tę wyjątkowo mroźną i długą zimę. W karmnikach, które są wokół szkoły zawsze znajduje się świeży pokarm, a menu jest urozmaicone aby zadowolić wszystkich naszych gości.

{gallery}foto/2009-2010/klasa1/czytelnik{/gallery}

**Jesteś tutaj: **Home Aktualności Rok szkolny 2009-2010 Pasowanie na czytelnika w naszej bibliotece