Pasowanie na Pierwszaka

Udało się! 4 marca 2021 roku odbyło się w naszej szkole pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Ze względu na pandemię i nauczanie zdalne pół roku dzieci czekały na ten ważny dzień. W towarzystwie pani dyrektor, nauczycieli oraz młodszych kolegów z zerówki i starszych z klas II i III pierwszaki przedstawiły program artystyczny,  który ukazał ich potencjał wokalny, taneczny i recytatorski.  Brawo!  Następnie musieli zjeść cukierki mądrości i grzeczności.  Uroczyste   pasowanie na ucznia przez panią dyrektor  Mariolę Karwan przypieczętowało spotkanie. W ten sposób pierwszaki zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły.  Na koniec otrzymali dyplomy i prezenty ufundowane przez Radę Rodziców oraz upominki od kolegów z klasy II.

**Jesteś tutaj: **Home Pasowanie na Pierwszaka