Rozkład jazdy autobusów podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2019/2020

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW NA ZAJĘCIA PODCZAS FERII ZIMOWYCH                                                                                                    DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIEDLCACH
11.02.2020r.
WTOREK
godz.wyj. Przystanki godz. pow.
8.55 Lubin zajezdnia 13.55
9.05 Ksieginice 10 I
9.08 Ksieginice 02 NŻ I
9.10 Ksieginice 04 Cmentarz I
9.20 Składowice I
9.25 Ustronie I
9.30 Dabrowa Górna I
9.40 Czerniec 06 NŻ I
9.42 Czerniec 08 NŻ I
9.45 Czerniec Plac I
9.50 Siedlce Szkoła 13.00
12.02.2020r.
ŚRODA
godz.wyj. Przystanki godz. pow.
8.40 Lubin zajezdnia 13.50
8.55 Składowice I
9.00 Ustronie I
9.05 Dąbrowa Górna I
9.15 Siedlce Szkoła I
9.20 Czerniec 06 NŻ I
9.22 Czerniec 08 NŻ I
9.25 Czerniec Plac I
9.30 Ksieginice Petla I
9.32 Ksieginice 09 I
9.35 Ksieginice 05 I
9.45 Lubin Kino Helios 12.25
10.00 Szklary Górne Szkoła 12.10
            13.02.2020r.
CZWARTEK  
godz.wyj. Przystanki godz. pow.  
8.55 Lubin zajezdnia 13.50  
9.10 Składowice I  
9.15 Ustronie I  
9.20 Dabrowa Górna I  
9.30 Siedlce Szkoła I  
9.35 Czerniec I  
9.37 Czerniec I  
9.40 Czerniec I  
9.45 Ksiegienice Cmentarz I  
9.47 Ksieginice I  
9.50 Ksieginice  I  
10.00 Lubin Kręgielnia 12.45  
14.02.2020r.
PIĄTEK
godz.wyj. Przystanki godz. pow.
8.55 Lubin zajezdnia 13.55
9.05 Ksieginice 10 I
9.08 Ksieginice 02 NŻ I
9.25 Ustronie I
9.30 Dabrowa Górna I
9.40 Czerniec 06 NŻ I
9.42 Czerniec 08 NŻ I
9.45 Czerniec Plac I
9.50 Siedlce Szkoła 13.00

 

**Jesteś tutaj: **Home Rozkład jazdy autobusów podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2019/2020